یکشنبه 19 آذر 1402 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

آئین تکریم و معارفه مدیرعامل محترم شرکت ستاره سفیران آینده با حضور جناب آقای دکتر محمدی سرپرست توسعه مدیریت وحوزه مدیرعامل گروه سایپا و جناب آقای مهندس سهیل نژاد مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا  و جمعی از مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه ، مدیران ستادی سمیکو و مدیران شرکت ستاره سفیران آینده شانزدهم اردیبهشت 1402 برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت سمیکو طی حکمی جناب آقای مهندس محمد محمد پور به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ستاره سفیران آینده منصوب شد .

آقای مهندس سهیل نژاد مدیرعامل محترم شرکت سمیکو در این مراسم گفت : جناب آقای محمد پور ازمدیران خوشنام گروه سایپا است که هم  تجارب مفید و ارزشمندی درحوزه منابع انسانی دارند وهم دانشجوی دکتری مدیریت کسب و کار هستند.

 مدیر عامل محترم شرکت سمیکو به مدیرعامل جدید تاکیدکردند که با هماهنگی با هیئت مدیره محترم، ایده ها و برنامه های توسعه  کسب و کار و برنامه های عملیاتی را با نگاه درون گروهی و برون گروهی جمع بندی و ارائه نمایند. آقای مهندس سهیل نژاد در این مراسم در خصوص فعالیتهای شرکت سفیران نیز توضیحاتی را ارائه نمودند و ابراز امیدواری کردند که با کوشش و همدلی و تشریک مساعی کارکنان و مدیران این شرکت مسیر ترقی و تعالی بهتر از گذشته طی شود.

 مدیرعامل محترم سمیکو همچنین در ادامه مراسم از زحمات جناب آقای دکتر کوروش پارسا معین مدیرعامل محترم سابق این شرکت و تلاشهای صورت گرفته توسط ایشان تشکر کردند و ابراز داشتند: جناب آقای دکتر کوروش پارسا معین در دوران مسئولیتشان اقدامات قابل توجهی برای بهبود سودآوری شرکت سفیران انجام داده اند، کارهای موثری چون بروز کردن قراردادهای شرکت ستاره سفیران آینده با سایر شرکتهای گروه و همسان سازی آنها که پس از اخذ موافقت و دستور مدیریت محترم ارشد گروه سایپا هم اکنون بایستی از دفتر معاونت محترم منابع انسانی جهت ابلاغ پیگیری شود و نیزایشان در توسعه کسب و کار شرکت گام های اساسی و نتیجه بخشی را برداشتند.

آقای مهندس سهیل نژاد یکی دیگر از اقدامات دکتر کوروش پارسا معین را فعال کردن تالار پردیس کیان از طریق ارائه طرح توسعه کسب و کار تالارپردیس کیان دانست و گفت : امید است مدیریت جدید و هیئت مدیره محترم آن مجموعه بر اساس طرح مذکوری تا حصول نتیجه پی گیری و اقدام نمایند .

 

از سوابق کاری جناب آقای مهندس  محمدپور می توان به موارد زیراشاره کرد :

-  مدیر عامل سودیکو 

- مدیر عامل شرکت ایدکو

- هیئت مدیره سمتکو و دیگر شرکت های گروه ...

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico